KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418021

nr 1541 8021

Jaroslaw Chudy

(f. 1948), Sverige

Oljemålning, Flicka. Signerad, daterad 1979. Olja på duk, 13x9, yttermått inklusive ram: 22x19 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 maj 2023
kl 20:18:42

21/5 18:03:55 1      Vinnande bud

Jaroslaw Chudy

Läs mer om Jaroslaw Chudy